Terug naar overzicht activiteiten
Ontspannen fietsen van de abdij tot het natuurrijke Hambos

Georganiseerd door

Ontspannen fietsen van de abdij tot het natuurrijke Hambos

24 maart 2026, 14:00 - 17:00

Terras taverne 'In den Rozenkrans'

Op dinsdag 24 maart 2026 organiseren we een ontspannen fietstocht van ongeveer 20 à 25 km, met vertrek aan de Abdij van Vlierbeek.

We fietsen via een stukje van de fietssnelweg Leuven–Aarschot tot in Wilsele-Putkapel en passeren langs de Watermolen van Rotselaar. Vervolgens trekken we richting Wakkerzeel en het groene Hambos. Via Wijgmaal keren we rustig terug naar Kessel-Lo.

We vertrekken om 14.00 uur (ontvangst vanaf 13.50 uur) aan het terras van Taverne 'In de Rozenkrans' en ronden de tocht af rond 17.00 uur.

Voor je eigen veiligheid draag je een helm en fluohesje. Deze fietstocht is voorbehouden voor Neos-leden van de afdeling Neos Kessel-Lo, een trouwe groep die graag nieuwe gezichten verwelkomt. Waar wacht jij op?

© Foto: istockphoto - baza178.

Bezoek de website van dit event