Terug naar overzicht activiteiten
Vlierbeek vertelt. Over liefde en afgunst.

Georganiseerd door

Trefpunt Vlierbeek

Vlierbeek vertelt. Over liefde en afgunst.

11 maart 2026, 20:00 - 23:00

In den Rozenkrans

De liefde is zo schoon! Maar soms wordt zij doorkruist door afgunst en dat vreet aan het hart. Maar zowel afgunst als begeerte ontspringen aan hetzelfde verlangen: jij wil wat de ander bezit. Dat levert verhalen op die nu eens ontroerend of spannend zijn en dan weer hilarisch. Leuvense vertelsters Rien, Heidi en Jo nodigen je uit.

Wie zijn we? Zeven vertelsters uit het Leuvense bundelden hun verhalen en trekken ermee de wereld in. Met woorden en gebaren toveren ze beelden in jouw hoofd en met hun warme stemmen nodigen ze jou uit op twee woensdagavonden (11 en 25 maart) in 'In den Rozenkrans'.

- Woudnimf Hadewijch weeft verhalen door haar wandelingen. Ondertussen licht ze een tip op van de sluier van symboliek, rituelen en cultuurtradities van natuurelementen.

- Als liefhebber van taal en verhaal, trakteert Heidi Kockaerts jou op gezellige, warme, grappige verhalen!

- Jacqueline van Leeuwen is een historica met een grote passie voor magie, volksverhalen en folklore.

- Jo Breda is schrijver-verteller, een singer-songwriter van verhalen, die eigen werk combineert met verhalen uit de rijke Vlaamse traditie en de schatkamer van de wereld.

- Joke Van Himbeeck duikt pareltjes van vertelsels op die ze door het magische spel van woord en beeld sprankelend tot leven brengt.

- Katelijne Billet is woordkunstenaar. Ze vertelt, zingt en schrijft verhalen. Haar stem is haar kracht.

- Rien Van Meensel verzint graag wonderlijke werelden met woorden en dwaalt door verhalen. Voor haar is het leven als een boek.

Tickets: 8,00 €. Reserveren via rienvm@yahoo.co.uk.